O nas

O nas

Jesteśmy częścią grupy PSA Retail zajmującej się dystrybucją samochodów marek Peugeot, Citroen i DS Automobiles na terenie Europy, w tym w Polsce. Bliska współpraca z importerem powoduje, ze możemy Państwu zaoferować samochody w wysokim standardzie przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Nasz zespół składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem w branży wynajmu, leasingu i obsługi flot. Uważnie słuchamy naszych Klientów i dokładamy starań aby wynajem samochodu był prosty, przejrzysty i bezstresowy.
Oferujemy wynajmy krótkoterminowe już od 1 dnia oraz średnio- i długoterminowe (do 36 miesięcy). Udostępniamy również samochody zastępcze z ubezpieczenia OC sprawcy. Charakteryzuje nas elastyczne podejście, a co za tym idzie możliwość dopasowania oferty do potrzeb. Niezależnie od tego czy potrzebujecie Państwo auta na wakacyjny wyjazd, przeprowadzkę, weekendowy wypad za miasto czy jako narzędzia do pracy – jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom. Przy długoterminowym najmie (od 12 miesięcy wzwyż) umożliwiamy również wybór samochodu spoza naszej floty: ze stoku importera lub zamówionego do produkcji ściśle wedle Państwa potrzeb.

Nasze biuro mieści się w Warszawie, obsługujemy teren Stolicy i okolic (z uwzględnieniem lotnisk). W przypadku najmów średnio- i długoterminowych świadczymy usługi na terenie całego kraju, za pośrednictwem sieci autoryzowanych stacji obsługi.